Mottomuz

Değişen dünyada dayanıklılık için plan yaparken dikkatli tasarımın doğayı, teknolojiyi ve insanları birbirine bağladığına inanıyoruz. Yarattığımız alanlar, yapılar yerel kültüre dayanıyor ve sosyal olarak sürdürülebilir kentsel dönüşüm için bir katalizör görevi görüyor.

Şirket Profilimiz

Uzmanlık Alanlarımız

01.

Mimarlık

Mimarlık, inşaatla ilgili becerilerden farklı olarak tasarım ve inşa sanatı ve tekniğidir. Mimarlık pratiği hem pratik hem de ifade edici gereksinimleri karşılamak için kullanılır.

02.

İç Mimari

Yaşam standartlarınızı yükseltecek ve tasarımı ruhunuzda hissedeceğiniz tasarımlar ile kullanım alanlarınızı tasarlıyoruz.

03.

Manzara

Mimarlık, inşaatla ilgili becerilerden farklı olarak tasarım ve inşa sanatı ve tekniğidir. Mimarlık pratiği hem pratik hem de ifade edici gereksinimleri karşılamak için kullanılır.

04.

Danışmanlık

Büyük kentsel alanların planlanması ve dönüştürülmesi, nasıl yaşadığımızın ve birbirimizle nasıl etkileşimde bulunduğumuzun tüm döngüsü üzerinde belirleyici bir etkiye sahiptir.

Yeni Mimari Deneyimler Yaratıyoruz

İşverenlerine ve dostlarına teknoloji ve sanatı, form ve fonksiyoniliteyi optimum düzeyde sunmaktadır. AE Mimarlık yüksek kaliteli projelendirmeleri mühendislikle birlikte komple proje olarak konsepten uygulamaya işverenlerine sunmaktadır.

01

 

Aktif mühendislik
desteği ile projelerinizi
gerçeğe taşıyoruz..

02

Tasarımda mükemmellik,
uygulamamızın kalbidir.
Ulusal ve uluslararası ödüllerle tanınmıştır.

03

Her zaman yerel kültürün ve onun toplumsal ritüellerinin omuzlarına yaslanan, yaşam dolu kentsel alanlar ve master planlar tasarlıyoruz.

Why Everyone Still Loves Scandi-Style

Nam eu mattis purus, id dapibus diam. Ut efficitur hendrerit mauris vitae convallis. Aenean ultricies nunc quis sapien iaculis convallis. Pellentesque ut tempor urna, non pretium arcu.

Partnerlerimiz